O nás

Hanka Burianová

Lezení se věnuji od vysoké školy. Je pro mě celoživotním koníčkem. Vše  co jsem doposud dělala se točí okolo práce s lidmi. A pokud to mohu skloubit s lezením, mám práci která mě baví a naplňuje.

Dlouhodobě jsem pracovala v teambuildingových firmách jako instruktor outdorových aktivit se specializací na lanové a horolezecké programy. Vedla vlastní projekt Lezení pro mělnické děti, kde mi na stěnu chodili děti od mateřských škol až po střední školy. Byla jsem trenérkou lezení na pražské lezecké stěně, kde jsem vedla kurzy lezení pro děti i dospělé a organizovala víkendové akce. Od covidu pořádám venkovní  lanové a lezecké programy pro školky, školy a dětské tábory. Kromě sbírání spousty zkušeností jsem se i průběžně vzdělávala a v současnosti mám Atestace instruktor na umělé stěně, instruktor na skalách a Trenér B.

Moje certifikáty:

Honza Burian

Výškové práce, arboristiku a rizikové kácení stromů provádím od roku 1990. Přes 20 let jsem zaměstnán v HZS (hasičský záchranný sbor) Spolana a.s. kde mj. vykonávám funkci instruktora horolezectví. Každoroční týdenní kurzy vedené bývalými členy báňské záchranné služby, byly pro mne velkým přínosem, stejně tak jako pár “ostrých” lezeckých záchran. Samozřejmě k takovéto posedlosti výškami jsem došel přes horolezectví, kterému se, zatím stále aktivně, věnuji od svých 16-ti let. V roce 1994 jsem založil v Mělníce lezecký klub a od roku 2005 jsem Instruktor High Alpine Leader ČHS.
Stavbě lanových překážek jsem se začal věnovat v práci pro teambuildingovou agenturu Adventura s.r.o., ve které jsem zároveň pracoval jako průvodce, a to především horských zájezdů. Během 5-ti let jsem se podílel na stavbě zhruba stovky lanových překážek a odjištění více jak 1000 klientů, od dětí ve věku 8- mi let po sedmdesátileté klienty. Zatím jsem neměl žádný úraz, kromě drobných odřenin. Vystudoval jsem VŠ tělesné výchovy a sportu Palestra- obor sportovní a kondiční specialista.